Dorota Grabowska

BMSP > Dorota Grabowska

Dorota Grabowska

Business Development Director

Send an Email

Dorota Grabowska – Business Development Director

Swoje ponad 27 letnie doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako broker ubezpieczeniowy, underwriter ubezpieczeń gospodarczych, zarządzając pracami ekspertów ubezpieczeniowych piastując funkcje kierownicze i zarządcze w firmach pośrednictwa ubezpieczeniowego (Funk, Marsh, Marsh Services), jak i zakładach ubezpieczeń (AIG, Allianz).

Specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań ubezpieczeniowych, w szczególności ubezpieczeń gospodarczych dla krajowych i międzynarodowych struktur kapitałowych, wprowadzaniu i optymalizowaniu projektów sprzedaży i dystrybucji produktów ubezpieczeniowych w kanałach sprzedaży B2B, B2C, B2B2C.

Jako aktywny broker ubezpieczeniowy poświęciła dużą część pracy tworzeniu indywidualnych zapisów kontraktowych, redagowaniu autorskich klauzul i umów ubezpieczeniowych. W procesach likwidacji szkód z polis ubezpieczeniowych reprezentowała interesy czołowych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw prywatnych i państwowych.

Organizatorka i prelegentka licznych szkoleń z zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym dla krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw kapitałowych. Tej tematyce dedykowała swoje prace dyplomowe.

Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie – Magister Ekonomii oraz studiów podyplomowych na Bournemouth University of England – Master of Art in Financial Services.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! W przypadku pytań prosimy o kontakt a my postaramy się udzielić najbardziej wyczerpującej odpowiedzi.